facebook-domain-verification=op5vppp3z9njzrnlxlaj8lryrdextc
top of page
Szukaj

Dzień kobiet w Vintage Candle

Witamy w tym pięknym nowym miesiącu, który nic, tylko czeka, by zachwycić nas ciepłem, muzyką i śpiewem ptaków!


Nie, nie żartuję. Jestem pełna optymizmu i podoba mi się to, co widzę w kalendarzu.


A co w kalendarzu?

Przede wszystkim: 10% dochodu marcowego przekazuję na fundację Centrum Praw Kobiet. Po zamknięciu miesiąca opublikuję informację w newsletterze oraz na moich mediach społecznościowych jaką sumę przeznaczę na fundację.


Po drugie, nowy miesiąc, nowy drop. Na stronie znajdziecie już moje propozycje na marcowe podarunki. ⁠Na przykład te porcelanowe filiżanki z gejszami mnie uwiodły. Są różne warianty kolorystyczne kimon (!) no i różne zapachy. ⁠

W tym nówka - świeże owoce. To mieszanka marakui, grejpfruta, pomarańczy i trawy cytrynowej . Zapach z przytupem.
Po trzecie - współpraca.

Kiedy ostatni raz wysłałaś komuś pocztówkę?

Pamiętam, że jeszcze 10 lat temu pisywałam listy, ale już rzadko. Natomiast gimnazjum i liceum przepełnione było korespondencją tradycyjną!

Pomyślałam - czy przypadkiem ręcznie pisanie nie jest vintage?

Zaprosiłam do współpracy graficzkę Sarę, która tworzy Naya Stories. Poprosiłam ją o przygotowanie kartki pocztowej z grafiką nawiązującą do kobiecości i ciepła.


Efekt możesz zobaczyć na powyższym zdjęciu.


Od dziś przez cały miesiąc do każdego zamówienia dołączam taką kartkę pocztową z gotowym przyklejonym znaczkiem. ( Do wyczerpania zapasów kartek!)

Zapraszam do wysłania jej komuś tradycyjnie, pocztą. Z okazji Dnia Kobiet, albo bez żadnej okazji. Napisz komuś kilka słów i wrzuć kartkę do skrzynki.

Ja już wiem, komu wyślę swoją kartkę, a Ty? :-)


Ściskam i życzę przemiłego tygodnia!

Ewa

27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zapachowe świece sojowe Vintage Candle powstały z myślą o przedłużeniu życia naczyń ceramiki miseczek i innych zbiorniczków z drugiej ręki, z których korzystamy tworząc nasze świece. Ale właściwie jak

Od kilku lat świece sojowe podbijają świat i zastępują świece parafinowe. Ale właściwie jaka jest różnica między woskiem sojowym a woskiem parafinowym? Podstawowe różnice między woskiem sojowym a wosk

bottom of page